Van de week was ik mijn harde schijf aan het opruimen en vond ik allemaal oude foto’s. Foto’s vanaf 2008.
Vandaag laat ik een aantal oude (en iets recentere) vakantiefoto’s zien.
Deze foto stamt uit 2008, het was de laatste vakantie dat ik met mijn ouders mee ging, we kwamen terug uit een vakantie in Rome en hadden de caravan Rudesheim neergezet. Mijn zus en ik waren alleen maar blij dat we onze stijltangen weer konden gebruiken (zoals je ziet). Ik vond mijzelf nogal cool, al hadden mijn wenkbrauwen wel een beetje bijgewerkt kunnen worden.
2009 mijn eerste vakantie met vriendlief! We gingen twee weken naar Kos en deden dus ook culturele dingen zoals een oud kasteel bezoeken. Kijk mijn schouders zo eng! Je zag echt de botten (alleen daar trouwens) ik ben blij dat het nu wel iets anders is. Het jurkje kocht ik die vakantie en ik heb hem echt gedragen tot die van ellende uit elkaar viel. Ik had toen nog een pony en iedere dag pakte ik een beetje wax van mijn vriend en zette ik mijn pony vast want hij was eigenlijk te lang.
2010 op vakantie in Fuerte Ventura. Dat was echt een top vakantie! We ontdekte dankzij onze duikinstructeur een tentje dat Tony Roma’s heette en OMG ze hadden de lekkerste spare ribs! Lekker bruin gekleurd omdat we die vakantie weinig deden dan zonnen (en naar waterpark gaan en duiken). Mijn haar was daar zo lang en het zat altijd goed. Tegenwoordig zit het altijd vast omdat ik zo veel sport 😉
2011 de start van wat verder weg en wat meer bijzondere vakanties (al waren ze dat allemaal hoor). We gingen op reis naar New York. Een wens van mij. We huurde fietsen en gingen fietsen door Central Parc. Wat een verschrikkelijke combinatie heb ik daar eigenlijk aan! De laarzen zijn nooit mee terug gekomen vanuit Amerika omdat ze verschrikkelijk stonken door al het wandelen (en ze uiteindelijk ook kapot waren).
IT’S SO FLUFFY!! In 2012 gingen vriendlief en ik naar de Olympische Spelen in Londen we zaten een dikke week in Londen en gingen naar twee wedstrijden. Ook gingen we naar het Arsenal stadion. Hier begon mijn liefde voor Londen. Ik wist toen niet dat ik nog 2 keer terug zou gaan. Maar het is gewoon een fantastisch land. En nog steeds die wenkbrauwen!
In 2014 gingen we naar Dubai! Een lekkere make-uploos foto. Dit was buiten en het was warm!! Niet aan te raden! Een tip, eet in Dubai binnen! Ik had in Dubai een lichte Moutain Dew verslaving, ik dronk daar super veel van dat goedje, achteraf is het echt zooi!
Look at me under de palmtree, deze foto is van mei 2015 en ik ben in een half jaar tijd best wel veranderd qua uiterlijk. Hier was het Happy Hour bij Zanzibar en ik was aan het kijken en een beetje aan het dansen.
Whoow als ik alles zo terug kijk ben ik best veranderd. Heb jij dat ook als je oude foto’s kijkt?
Let me know!
XoXo
Echt leuk om te zien Lin! Je bent inderdaad wel veranderd hoor, maar dat heb ik zelf ook als ik foto’s van een paar jaar terug kijk. Heb je alleen pas door als je foto’s erbij pakt..
Ik word oud Lin 😉
Leuk zo al die oudere foto’s en die vakanties, heeeerlijk! Hier ook een London lover!
Ja, het was echt heel leuk om ze ook uit te zoeken 🙂
Zijn allemaal hele leuke foto’s. Leuk om de verandering zo te zien!
Thanks 😀